Kurumsal

Cankardeşler Teknik Isıtma Soğutma Ticaret Limited Şirketi

CANKARDEŞLER TEKNİK ISITMA SOĞUTMA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak 02.09.2004  yılında başlamış olduğumuz ticaret hayatımıza  klima teknik ısıtma ve soğutma sistemlerinde hizmet vermeye başladık. Bu süre zarfında bünyemizde çeşitli iş kademelerinde hepsi birbirinden değerli 100 kişiye yakın iş istihdamı sağladık. Yeni bir hizmet sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet sunmak için 01.05.2018 tarihinde AYTEMİZ-KROMPET PETROL A.Ş.’ yi bünyemize kattık. Krompet A.Ş’de yine çeşitli kademelerde 25 kişiye iş istihdamı sağladık. Asıl hedefimiz siz değerli müşterilerimize her daim kaliteli hizmet vererek sizleri mutlu görmektir.

Krompet Petrol A.Ş. bünyesinde birçok personele istihdam sağlamakta ve bunun yanı sıra şubeleşme ve kurumsal yapısıyla yeni şirketler kurma yolunda çalışmalarına hızla devam etmektedir.

MİSYON

KROMPET Petrol, kaliteli ürün ve çağdaş işletmecilik anlayışını bir araya getirerek emin adımlarla büyürken, yeni ürün, Temiz Tuvalet, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı ve sürekliliğine dikkat eden, faaliyet gösterdiği sektörü yönlendirebilecek bilgi, tecrübe ve güvene sahip çalışma sahasında emniyeti ön planda tutarak daima çözüm odaklı personeller ile hizmet veren , hızlı ve verimli çalışıp, takım ruhuyla sorumluluğu taşıyabilen bir kuruluştur. Doğal çevrenin korunmasını ve Motorcu Dostu Projeleri ile sosyal sorumluluk yaklaşımıyla da sektörün farklılık yaratan temel misyon anlayışını benimsemiştir.

VİZYON

KROMPET Petrol ürünleri sektöründe en başarılı bulunan organizasyon modellerini ve en fonksiyonel istasyon projelerini uygulayarak Antalya’da istasyon hizmeti standartlarını zirveye taşımaktadır. Bu doğrultuda müşteri memnuniyetini merkeze koyarak  Türkiyede bir İlki gerçekleştirip Farukgüllüoğlu İşletmesini faaliyete geçirdik. Bu hizmet anlayışı ile müşterilerimiz istasyon hizmetleri ile beraber Türkiye’nin nezih bir markası olan Farukgüllüoğlu İşletmesinin ayrıcalıklı hizmetleriyle tanıştı. Müşterilerimiz  aracının yakıtını alıp yıkama yaptırdığı sırada , Güllüoğlundan yemeğini, tatlısı, kahvesini alarak istasyonumuzun hizmetlerinden faydalanmaktadırlar.  Personellerimizi sürekli eğitip denetleyerek sektörde en güvenilir ve en çok tercih edilen istasyon olma yolunda çalışmaktayız.

Saygılarımızla Krompet ve Cankardeşler Ailesi

Scroll to top
WhatsApp chat Hemen Yazışmaya Başla